מועצת הצמחים

עובדי המועצה

חפש
Previous 1 Next 
טבלת עובדי המועצה
שם תפקיד מחלקה: טלפון טלפון נייד פקס אימייל
צבי אלון מנכ"ל אגף המינהל 03-9595602 050-6241103 03-9503437 zvia@plants.org.il
דוד רחמים מנהל אגף כספים (חשב) אגף המינהל 03-9595677 050-5528087 03-9595663 david@plants.org.il
עזרא בכר מנהל אגף מינהל אגף המינהל 03-9595623 050-9673357 03-9595610 ezrab@plants.org.il
אברהם ארליך (נונה) מנהל ענף הירקות ענף הירקות 03-9595644 050-7287412 03-9562165 AvrahamE@plants.org.il
משה ברוקנטל מנהל ענף הפירות ענף הפירות 03-9595633 050-5230867 03-9595645 mosheb@plants.org.il
טל עמית מנהל ענף ההדרים ענף ההדרים 03-9595655 050-5537143 03-9501495 tal@plants.org.il
ד"ר עדי נעלי מנהל ענף הזית ענף הזית 04-6990007 050-7231795 04-6989264 adin@plants.org.il
רון נקר חשב פירות והדרים ענף הפירות 03-9595653 050-5390918 03-9595672 roni@plants.org.il
דוד רחמים מנהל אגף כספים (חשב) אגף כספים 03-9595677 050-5528087 03-9595663 david@plants.org.il
רו"ח ציון רשף מנהל חשבונות ראשי אגף כספים 03-9595669 050-7333050 03-9595660 zionr@plants.org.il
עדי הרשקוביץ מנהלת חשבונות וחשבת שכר אגף כספים 03-9595671 03-9595694 adi@plants.org.il
רחלי לוי מנהלת לשכת מנכ"ל אגף המינהל 03-9595602 050-7661177 03-9595607 helil@plants.org.il
סופיה בבייב מזכירת אגף מינהל/אישורי פועלים פלשתינאים אגף המינהל 03-9595618 03-9503437 sofia@plants.org.il
אביגיל לוי רכזת משאבי אנוש ומינהל, הממונה על חופש המידע אגף המינהל 03-9595647 03-9595609 avigael@plants.org.il
אורה כהן מזכירת ענף הירקות ענף הירקות 03-9595643 03-9562165 Ora@plants.org.il
סיגלית לב מזכירת ענף הפירות/רישוי יצואנים ענף הפירות 03-9595632 03-9595645 gal@plants.org.il
גנית יוגב מזכירת ענף ההדרים ענף ההדרים 03-9595654 03-9595619 ganity@plants.org.il
אלנה גלסברג מנהלת חשבונות ענף הפירות 03-9595667 03-9595682 elena@plants.org.il
שרונה דלשפר הנה"ח - ספקים אגף כספים 03-9595674 SharonaD@plants.org.il
גולדה כץ הנה"ח - ספקים אגף כספים 03-9595668 03-9595617 golda@plants.org.il
דר' יואב גזית מנהל המכון להדברה ביולוגית מכון להדברה ביולוגית 03-9604405/4 050-7257450 03-7367825 Yoav@plants.org.il
גלעד גפן מנהל ההדברה (רכז הדברה - צפון) מכון להדברה ביולוגית 054-6754330 Gilad@plants.org.il
אמיר ברי רכז הדברה - מרכז מכון להדברה ביולוגית 050-7422760 amir@jaffa.co.il
עופר דאלי רכז הדברה - דרום מכון להדברה ביולוגית 050-6621002 ofer@jaffa.co.il
דר' מור סולומון בוטנר חוקרת מכון להדברה ביולוגית 03-9604405/3 054-6818118 03-7367825 mor@plants.org.il
רוני נקר חשב הפירות וההדרים ענף ההדרים 03-9595653 050-5390918 03-9595672 roni@plants.org.il
אילה סאלם מידע, מגדלים ומותגים/רישוי יצואנים ענף ההדרים 03-9595651 03-9595621 ayala@plants.org.il
נורית אשכנזי גביית היטלים ענף ההדרים 03-9595649 03-9595622 nurit@plants.org.il
אלי ביטון רכז גבייה ענף ההדרים 03-9595662 050-5343569 03-9501495 eli@plants.org.il
דני הרוש אחראי בית גרעין, גילת + משתלות ענף ההדרים 08-9928640 050-5819391
אלי דנינו מנהל מידע ענף הירקות 050-2001281 Elid@plants.org.il
חגית שגב מנהלת פרוייקטים וקד"מ ענף הירקות 03-9595604 054-7920902 03-9562165 hagit@plants.org.il
ציון צוברי מנהל גביית היטלים ענף הירקות 03-9595642 050-7287414 03-9595626 Zion@plants.org.il
חנה תנעמי גביית היטלים ענף הירקות 03-9595693 03-9595631 hanat@plants.org.il
פרידה פנחסוב גביית היטלים ענף הירקות 03-9595686 Frida@plants.org.il
רחל אלג'ם גביית היטלים ענף הירקות 03-9595636 050-7912751 RachelAl@plants.org.il
לאה ביטון רישוי יצואנים / אשראי מגדלים ענף הירקות 03-9595612 050-5578268 03-9595611 LeaB@plants.org.il
רחל עמר אשראי מגדלים ענף הירקות 03-9595613 03-9503142 Rachela@plants.org.il
אחמד מתאני רכז שטח ענף הירקות 03-9595614 050-7287407 Hachmad@plants.org.il
יהודה נח רכז שטח ענף הירקות 050-7287409 Noach@plants.org.il
ארנה סנדל אחראית שולחנות ענף הפירות 050-2163102 orna@plants.org.il
הדסה גואטה מדור מגדלים ענף הפירות 03-9595628 03-9641633 hadasa@plants.org.il
דליה אהרונוביץ מדור מגדלים ענף הפירות 03-9595688 03-9595681 dalia@plants.org.il
יאיר כהן רכז גבייה ענף הפירות 03-9595648 03-7287415 03-9595645 Yair@plants.org.il
ד"ר מרים זיבלרשטיין שתלנות ובית גרעין ענף הפירות 050-6670776 miriam@plants.org.il
יעקב רובין רכז תקציבי מו"פ והנהח"ש ענף הפירות 03-9595659 050-2001283 03-9595679 yacovr@plants.org.il
רונית אדם גזברות אגף כספים 03-9595676 Ronit@plants.org.il